Obsah,


Masáže Jeseník – Česká Ves – Milena Guzejová


Objednávky volejte

739 172 692


Zdravotní masáž

Jedná se o efektivní masáž, při které dochází k uvolnění svalového napětí a blokád. Odstraňuje ztuhlost a bolest svalů, přispívá k celkové regeneraci těla a tím také k duševní pohodě. Tato velmi žádaná masáž má individuální průběh, s ohledem na stav a potřebu klienta. Pro lepší účinek se používá kombinace různých hmatů, které jsou hloubkové.

Havajská masáž lávovými kameny

Vysoce relaxační masáž navozující hluboké uvolnění, kdy masér využívá k činnosti horké kameny, ruce a celé předloktí. Pracuje se zde především na stresových drahách s použitím havajských technik (Lomi-Lomi), které  mají terapeutický a antistresový účinek. Kameny výborně akumulují teplo, záda a klouby se zbavují bolestí. Vyrovnávají energii v těle, prohřívají ho, a tím napomáhají detoxikaci.

Anticelulitidní masáž + zábal

Provádí se kompresivními hmaty, které narušují podkožní tukové buňky. Stimulace podkoží, lymfy a svalů přispívá k účinnějšímu vstřebávání narušených tuků, ale i k celkové regeneraci pokožky. Součástí masáže je zeštíhlující bahenní termo zábal, který napomůže odvodu škodlivých toxinů a zadržované tekutiny z těla.

Lymfatická masáž

Jde o specifickou hmatovou techniku orientovanou na mízní systém. Jemný tlak probíhá na kůži a podkoží. Cílem je zlepši proudění toku lymfy, zamezit zadržování tekutin v těle a usnadnit jejich odtok.

Sportovní masáž

Tato masáž, která se vyvynula z klasické masáže používá rychlejší hmaty nebo vyšší tlak. Jejím hlavním cílem je příprava svalů na následné zatížení, nebo odstranění metabolitů ze svalstva. Používá se vyššího tlaku, aby se důkladně propracovaly svaly včetně hlubších vrstev. Zlepšuje prokrvení ve svalech a napomáhá odplavování škodlivých látek.

Reflexní terapie

Stlačováním a hlazením příslušných bodů na chodidle, dokážeme nejen ovlivňovat vnitřní orgány, ale i ulevit od bolesti, uvolnit nahromaděné napětí, rozproudit tok energie v těle a celkově tak navodit pocit uvolnění a dokonalé harmonie těla. touto šetrnou a účinnou technikou tedy přispíváme k obnovení tělesné i duševní rovnováhy a aktivujeme přirozené léčebné síly organismu. součástí jsou uvolňující techniky dolních končetin, zad a šíje.

Měkká technika

Tato speciální manualní technnika se zaměřuje na svaly,šlachy,podkoží a kůži.Ošetření slouží k uvolnění zvýšeného napětí svalů a okolních struktůr.Používá se trakční technika a protažení svalů.

Indická masáž hlavy + antistresová masáž

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění, Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí a zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Tuto psychickou zátěž dokáže tato masáž účinně odstranit.

Těhotenská masáž

Masáž těhotných je úžasnou technikou pro nastávající maminky jak ulevit od bolesti, navodit pocit úlevy a pohody. Při těhotenství dochází k veliké zátěži určitých partií a úkolem maséra je šetrně utlumit vzniklé bolesti jako například potíže nohou, nebo ztuhlá šíje. Masáž se provádí tak, aby byla co nejvíce příjemná.Obsah,